Права колонка за днес (09.03.2023) на Стефан Ралчев

Множествен: Текущ
Лига на конференциите
22:00/9 мар.
Базел – Слован Братислава
Лига на конференциите
19:45/9 мар.
Шериф Тираспол – Ница
Лига Европа
22:00/9 мар.
Шахтьор Донецк – Фейенорд
Лига на конференциите
19:45/9 мар.
Андерлехт – Виляреал
Акумулатор
к:
Ще бъде ли печеливш залогът?
Гласували 0 човека
Печели 50%
Не печели 50%
Печели
Не печели
Не сте съгласни с експерта?
Дайте своята прогноза

Базел – Слован Братислава 1  1.82 @ Палмс Бет

Мач от турнира Лига на Конференциите. Въпреки че Базел не е познатият силен отбор и е в средата на класирането в Швейцария, смятам, че поне в първата среща ще спечели.

Шериф Тираспол – Ница  Под 2,5 гола  1.62

Мач от турнира Лига на Конференциите. Шериф се класира, след като хвърли бомбата, отстранявайки Партизан след победа в Белград с  3:1. Тук играя Под 2,5 гола.

Взе ли Палмс бет бонус?

Шахтьор Донецк – Фейенорд   Гол/Гол  1.65

Мач от Лига Европа, който ще се играе във Варшава. Шахтьор въпреки че не играе мачовете си в Украйна от доста време, не пречи да е супер солиден отбор и вече отстрани френския Рен. Фейенорд спечели групата си в ЛЕ с 8 точки, колкото събраха всичките четири отбора, но спрямо резултатите тимът бе първи и така се включва от този етап на елиминациите.

Андерлехт – Виляреал  Х  3.30

Тук ще опитам равенство, тъй като ми се струва, че двата тима са доста равностойни. На предишното стъпало Андерлехт отстрани Лудогорец.

Публикация Права колонка за днес (09.03.2023) на Стефан Ралчев публикувана в Букмейкър Рейтинги.

Виж цялата прогноза на: https://bookmaker-ratings.bg/tips/prava-kolonka-za-dnes-09-03-2023-na-stefan-ralchev/

Comments Off on Права колонка за днес (09.03.2023) на Стефан Ралчев

Comments are closed.