Права колонка за днес (16.09.2023) на Мартин Георгиев
Хъдърсфийлд срещу Родъръм:
Статистиката на Хъдърсфийлд показва, че те не са успели да намерят мрежата в домакинските си мачове, със средно 0 отбелязани гола за два мача. Ротердам, от друга страна, изпуска голове далеч от дома, като допуска средно по 3 гола на мач.
Брой голове – Над 2,5 гола @ 2.02 в Бетано
Използваш ли бетано приложение?
Норич Сити срещу Стоук Сити:
Норич у дома е безупречен, отбелязвайки средно по 3,5 гола в своите 2 мача. Стоук, обратно, не е вкарал в гостуванията си и е допуснал средно 1,5 гола в двата си мача.
Краен изход – 1 @1.90
Кардиф Сити срещу Суонзи Сити:
Кардиф у дома е добър по отношение на отбелязването на голове, като в 2 мача има средно по 3 гола. Формата на Суонзи като гост е притеснителна в дефанзивен план, със средно 2,5 допуснати гола в двата им мача.
Краен изход – 1 @ 2.55
Публикация Права колонка за днес (16.09.2023) на Мартин Георгиев публикувана в Букмейкър Рейтинги.
Виж цялата прогноза на: https://bookmaker-ratings.bg/tips/prava-kolonka-za-dnes-16-09-2023-na-martin-georgiev/