Права колонка за днес (31.08.2023) на Стефан Ралчев
Шериф Тираспол – Клаксвик 1 1.44 бетано
Реванш от Лига Европа. В първата среща равенство 1:1, смятам, че Шериф ще направи всичко възможно, за да играе в групите.
Будьо/Глимт – Сепси 1 1.27
Реванш от турнира Лига на Конференциите, в първата среща 2:2. Смятам, че норвежкият тим е по-класен и ще отстрани познатия на ЦСКА противник.
Разгледай всичките бонуси на Бетано!
АПОЕЛ – Гент 1Х 1.62
Мач от Лига на Конференциите, в първата среща победа с 2:0 за Гент. Смятам, че минимум 1Х би трябвало да е този мач, макар че Гент е в доста добра форма от началото на сезона.
БАТЕ Борисов – Балкани 1Х 1.72
БАТЕ Борисов явно е в супер криза, след като загуби с 1:4 първата среща от косовския тим Балкани, който не е нищо особено. Много се надявам поне до хикс да го докарат на реванша.
Публикация Права колонка за днес (31.08.2023) на Стефан Ралчев публикувана в Букмейкър Рейтинги.
Виж цялата прогноза на: https://bookmaker-ratings.bg/tips/prava-kolonka-za-dnes-31-08-2023-na-stefan-ralchev/